Cześć!
Jesteśmy grupą projektantów, architektów i artystów.
Kolektyf to my, to nasi przyjaciele, to zdolni, otwarci ludzie, których mamy przyjemność spotykać na naszej drodze. Kolektyf to nasz pomysł na życie, na realizacje swojej pasji w pracy zawodowej, na zachowanie twórczej, fajnej atmosfery wokół nas.

Poznajmy się

Nasi klienci

Referencje

„Powierzyliśmy Kolektyf trudne zadanie zorganizowania biura w Bussines Garden w Warszawie, do którego przenosiliśmy się z kilku lokalizacji. To było prawdziwe wyzwanie. Każdy element wnętrza wymagał interwencji: tapety, oznakowanie wewnętrzne (w labiryncie trudnej przestrzeni), cały system komunikacji i informacji, recepcja, sala konferencyjna itd. Z dbałością o najmniejszy detal, Kolektyf wyposażył nas nawet w kwiaty i obrazy. Działają bez zarzutu, elastycznie i kompleksowo.”

CREDIT AGRICOLE

  • Piotr Kwiatkowski

„Z grupą Kolektyf pracujemy od 2009 roku! Cenimy ich za profesjonalizm – przede wszystkim za to! Czego by się nie podjęli, robią to na 200%. Dzięki nim mamy świetne przestrzenie do pracy w Polsce i w zagranicznych siedzibach. Ściągaliśmy ich z Wrocławia do Holandii, Czech, Chorwacji, Wielkiej Brytanii. Nie było różnicy w jakości obsługi mimo odległości i, nie oszukujmy się – presji czasu i odmiennych oczekiwań. Gwarancja dobrej kreacji przy wszystkich realizacjach (a było ich wiele: od ekspozycji targowej, POS, po duże kampanie outdoorowe). Kompleksowo, profesjonalnie, na czas i w dobrej atmosferze. Polecamy współpracę i rekomendujemy usługi Kolektyf!”

Tieto

  • Katarzyna Wolska
  • Kamil Pilarski

„Zleciliśmy firmie Kolektyf aranżację wnętrza biura BrightOne w Szczecinie. Nie spodziewaliśmy się takiej niespodzianki! Zaskoczyli nas niebanalnym pomysłem – motywem przewodnim jest bowiem historia Pana Samochodzika, literackiego bohatera, który jeździ swoim pojazdem po naszym mieście. W sprytnysposób kreacja nawiązuje do naszej branży automotive i tworzy bardzo komfortowe miejsce pracy. Polecam Kolektyf. Oni nigdy nie dają za wygraną!”

Brightone

  • Jakub Borowczyk

Galeria Kolektyf